Działka rekreacyjna w miejscowości Warchały


Oferta objęta programami:
- Kupujący nie płaci prowizji
- #pakiet_korzyści Lubowiecki Nieruchomości

OGŁOSZENIE

Na sprzedaż działka nr 26/62 o powierzchni 1048 m2 położona w miejscowości Warchały, gm. Jedwabno, pow. szczycieński, woj. warmińsko-mazurskie.

DOSTĘP DO DROGI PUBLICZNEJ
Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi gminnej nr 25/127.

MEDIA
W drodze gminnej nr 25/127 znajduje się sieć energetyczna oraz wodociągowa. Przez działkę przebiega sieć kanalizacyjna.

MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Oznaczona została symbolem ML - oznaczającym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej.

Miejscowość Warchały położona jest pomiędzy dwoma jeziorami Świętajno i Brajnickim. Miejscowość Warchały znajduje się ok. 5,9 km od Jedwabna, ok. 14,9 km od centrum Szczytna oraz 200 km od Warszawy.

W miejscowości Warchały znajdują się sklepy spożywcze, bary, restauracje, pola namiotowe, ośrodek wypoczynkowy Rusałka, szkoła windsurfingu, liczne plaże i pomosty, nowoczesny czterogwiazdkowy Hotel Natura Mazur - Resort & Conference.

Działka leży zaledwie 400 m od urokliwego Jeziora Świętajno, które jest jednym z najbardziej znanych jezior na Mazurach. Jest jednym z najczystszych jezior w Polsce. Jezioro Świętajno wyróżnia się bardzo dobrymi warunkami do wypoczynku są to: niespotykane długie, płytkie piaszczyste brzegi, woda utrzymująca się przez całe lato na poziomie 7-10 metrów i naturalnym światłem do głębokości 25-29 metrów. Powierzchnia zwierciadła wody wynosi 175 ha, maksymalna głębokość tego jeziora wynosi 30,5 m, natomiast średnia głębokość to 11 m. Posiada ono bardzo zróżnicowane dno, liczne górki i głębie, to właśnie te warunki połączone z przejrzystą wodą przyciągają nurków z całej Polski. Jezioro oferuje również liczne i urozmaicone pogłowie ryb. Dominuje okoń oraz szczupak, wędkarze wyławiają także piękne liny, leszcze, płocie oraz węgorze.

Jezioro Brajnickie jest płytkim i bardzo dużym jeziorem hodowlanym. Zostało zarybione karpiami. Jezioro to zaliczane jest do III klasy czystości wody. Maksymalna głębokość jeziora wynosi ok. 5,2 m a średnia głębokość to ok. 2,8 m (ok. 450 m od działki).

Jezioro Warchały - powierzchnia zwierciadła wody wynosi ok. 45 ha. Zwierciadło wody położone jest na wysokości 132,6 m n.p.m. Średnia głębokość jeziora wynosi 6,2 m, natomiast głębokość maksymalna 15,4 m. (ok.400 m od działki).

Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Uwaga!

Kupując za pośrednictwem naszego biura nieruchomości nie płacisz prowizji.
Dodatkowo, otrzymasz w prezencie pakiet korzyści obejmujący atrakcyjne rabaty u lokalnych partnerów, dzięki którym taniej wykończysz i wyremontujesz swoją nieruchomość.
Zobacz, jakie rabaty przygotowali nasi Partnerzy:
1. Leroy Merlin: - 10 % na pierwsze zakupy
2. ArtDach: - 45% na stolarkę okienną, -25% na stolarkę drzwiową, - 20% na pokrycia dachowe, -30% na orynnowanie
3. AUTOKOLOR: -10% na cały asortyment
4. KOMFORT: - 5% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
5. ABM Meble: -7% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
6. Black Red White: -7% na pierwsze zakupy (towary nieprzecenione)
7. ProGaz: -30% na kontrolę stanu instalacji gazowej
8. Network: -30% na projekt instalacji automatyki budynkowej, -10% na wykonanie i konfigurację systemu monitoringu wizyjnego i alarmowego, -5% na montaż automatyki bramowej

Cena: 480000 zł

Autor: Daniel Lubowiecki

Telefon:

E-mail:

Dodano: 28.02.2024, godz. 12:53

Ważne do: 04.06.2024

Wyświetleń: 326

ID: #4933

Edytuj