Mieszkanie w dobrej lokalizacji, Szczytno. 61 m2

Zdjęcia


Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie przy ul. Bohaterów Września. Dobra cena. Szczytno, Warmia i Mazury.
Na sprzedaż prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4 m2 położone przy ul. Bohaterów Września. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z salonu z loggią, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc i korytarza.
Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym. Do lekkiego odświeżenia. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzi z ujęcia miejskiego. W mieszkaniu jest gaz (piecyk gazowy). Czynsz miesięczny wynosi ok. 700 zł. Mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione i blok jest dobrze ocieplony, dzięki temu w ciągu roku są duże zwroty za ogrzewanie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6,10 m2. Pod blokiem znajduje się dużo miejsc parkingowych.

Blok znajduje się w świetnej lokalizacji. W bliskiej odległości znajdują się dwie szkoły podstawowe, liceum, przedszkole, sklepy spożywcze (Polomarket, Stokrotka), apteki, przychodnie lekarskie, poczta i wiele innych punktów handlowo-usługowych. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.
Lokal mieszkalny nie jest objęty żadnymi obciążeniami. Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi. Możliwość przeznaczenia nieruchomości pod wynajem. Funkcjonalny,duży lokal mieszkalny, który daje wiele możliwości aranżacji.
Budynek został świeżo odmalowany. Możliwość obejrzenia mieszkania po godz. 15

Cena: 299000 zł

Autor: METROHOUSE

Telefon:

E-mail:

Dodano: 23.05.2023, godz. 12:45

Ważne do: 30.05.2023

Wyświetleń: 123

ID: #3033

Edytuj


Najnowsze artykuły