Zatrudnimy Doradcę Technicznego

Zdjęcia

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Doradca Techniczny, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie.

Zakres Obowiązków

- Doradztwo w zakresie możliwości dofinansowania do termomodernizacji domu
- Doradztwo techniczne
- Działania sprzedażowe i spotkania z klientami
- Koordynacja działań i całości procesu wnioskowania przez Klienta

Nasze wymagania

- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym
- Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
- Kultura osobista, umiejętność budowania relacji z klientem

Oferujemy

- Stabilny system zatrudnienia
- Szkolenia
- Narzędzia do pracy - auto służbowe, telefon oraz materiały marketingowe
- Wsparcie zespołu

Jeżeli jesteś kandydatem, którego poszukujemy dołącz do Nas i wyślij CV na adres email: biuro@zieloneinwestycje.com.pl

Autor: Zielone Inwestycje sp. z o.o.

Telefon:

Dodano: 17.10.2024, godz. 12:12

Ważne do: 24.10.2024

Wyświetleń: 50

ID: #6926

Edytuj